• -10%

Zestaw Odmrażacza do szyb o zapachu jagody, Preparat zabezpieczający lakier, Antypara

60,53 zł Zniżka 10%
67,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 58.09 zł
Brutto

Odmrażacz do szyb / zamków / schodów

ZESTAW PRODUKTÓW NA ZIMĘ ZAWIERA:
Perfect GLASS DeFROSTer (odmrażacz)
Perfect ANTIFOG (antypara )
Perfect HEAVY GUARD WINTER (tarcza ochronna)

 

 

Perfect GLASS DeFROSTer (odmrażacz)

 

OPIS PRODUKTU:

Chemicy z Chemical Tiger stworzyli autorską recepturę tego produktu o szerokim zastosowaniu, opartą na wysokich stężeniach substancji aktywnych skutkującą niespotykanym działaniem preparatu na tle innych produktów w tym segmencie. Środek do odmrażania szyb. Skuteczny w ekstremalnych warunkach zimowych. Po użyciu nie zamarza, umożliwiając zachowanie niezamarzniętej szyby podczas dalszego użytkowania samochodu. Środek do odmrażania szyb. Skuteczny w ekstremalnych warunkach zimowych. Po użyciu nie zamarza, umożliwiając zachowanie niezamarzniętej szyby podczas dalszego użytkowania samochodu.

 

CECHY I ZASTOSOWANIE:

- błyskawiczne odmrażanie szyby

- produkt skuteczny jest w najbardziej ekstremalnych warunkach zimowych przeciwdziała zamarzaniu

- produkt o przyjemnym zapachu Jagody

- nie pozostawia zacieków

- całkowicie bezpieczny dla lakieru i elementów gumowych takich jak uszczelki i pióra wycieraczek

- może być stosowany do odmrażania zamków

- koncentrat, mocne stężenie, działa do – 60 stopni

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieś preparat bezpośrednio na zamarzniętą szybę. Poczekaj aż produkt widocznie zadziała. Nadmiar produktu usuń mikrofibrą bądź wycieraczką.

 

„101 napraw” Grzegorz Duda

W autorskim programie „101 napraw” Grzegorz od kilku lat testuje różnego pochodzenia preparaty dla motoryzacji. Od ostatnich 3 lat wraz z laboratorium chemicznym Chemical Tiger, Grzegorz Duda intensywnie rozwija koncepcję preparatów do samodzielnego użycia w pojazdach. To dzięki jego uwagom i aktywnej pracy ze specjalistami z naszego laboratorium - udało się stworzyć linie produktów Chemical Tiger.

 

 

Perfect ANTIFOG (antypara)

 

OPIS PRODUKTU:

Środek do zabezpieczenia szyb i lusterek (wstecznego/bocznych) przed zaparowaniem. Aplikacja produktu na szkło tworzy na powierzchni warstwę, która uniemożliwia osadzanie pary wodnej – para nie osadza się na szkle, a aplikowanie środka poprawia widoczność podczas jazdy. Produkt gotowy do użycia. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

 

CECHY I ZASTOSOWANIE:

- zabezpiecza szyby i lusterka przed zaparowaniem

- uniemożliwia osadzanie pary wodnej

- zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy w trudnych warunkach

- tworzy na powierzchni cienką warstwę ochronną

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Oczyścić szybę przy użyciu płynu do mycia szyb i wytrzeć do sucha. Na czystą mikrofibrę nanieść preparat. Przetrzeć szybę, pozostawiając cienką warstwę preparatu. Pozostawić do wyschnięcia. Ewentualnych smug pozbyć się po wyschnięciu produktu, używając suchej mikrofibry. Produkt aplikować w warunkach umożliwiających schnięcie.

 

CHEMICAL TIGER

POLSKA MARKA

Bridge Solutions Hub S.A. [BSH SA] to dynamiczna spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie [pod indeksem: BSH]. Firma od 10 lat swojej działalności rozwija swoją działalność w kilku obszarach. Jednym z nich jest branża motoryzacyjna, w której BSH rozwija kilka marek własnych. Nowa marka Chemical Tiger pozycjonuje się w segmencie preparatów wysokiej jakości w przystępnej cenie.

 

 

Perfect HEAVY GUARD WINTER (tarcza ochronna)

 

OPIS PRODUKTU:

Środek do zabezpieczania lakieru samochodowego przed czynnikami atmosferycznymi i środowiskowymi generowanymi przede wszystkim jesienią i zimą. Zabezpiecza lakier przed solą drogową, opóźnia proces brudzenia się lakieru oraz tworzy śliską tarczę hydrofobową na jego powierzchni. Ponadto gwarantuje wzmożony połysk lakieru. Innowacyjny preparat siloksanowy błyskawicznie wiąże się z powierzchnią lakieru, dlatego produkt jest prosty w użyciu, a efekt natychmiastowy. Praca z produktem jest dodatkowo komfortowa dzięki przyjemnemu zapachowi. Zapach jagodowo-waniliowy.

 

CECHY I ZASTOSOWANIE:

- zabezpiecza lakier samochodu przed czynnikami atmosferycznymi i środowiskowymi

- zabezpiecza lakier przed solą drogową

- opóźnia proces brudzenia

- tworzy tarczę hydrofobową na lakierze

- gwarantuje wzmożony połysk lakieru

- produkt o zapachu jagodowo-waniliowym

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Do użycia preparatu będziesz potrzebował/a dwóch suchych mikrofibr. Preperat nanosimy na czysty/odtłuszczony lakier samochodowy. Aplikuj preparat bezpośrednio na lakier i rozetrzyj go po powierzchni wybranego elementu samochodu mikrofibrą 1 lub nanieś preparat na mikrofibrę 1 i rozetrzyj po wybranym elemencie samochodu. Dotrzyj pozostałości preparatu mikrofibrą 2.

P-0001+P-0002+P-0003

Opis

Pojemnosc
1.5 litra
Promocja
10%

Jak samodzielnie napełnić klimatyzację samochodową? Instrukcja A/C FIX:

W kilku prostych krokach samodzielnie przywrócisz sprawność klimatyzacji i oszczędzisz ponad 70% kosztów tej usługi.

  1. Uruchom silnik pojazdu, włącz klimatyzację na minimalną temperaturę i maksymalny nawiew.
  2. Otwórz maskę swojego auta, znajdź port niskiego ciśnienia (oznaczony literami LP) i odbezpiecz go.
  3. Odkręć zawór przewodu z manometrem i nakręć go na pojemnik z czynnikiem.
  4. Tak przygotowany zestaw podłącz do portu LP i odwróć pojemnik.
  5. Kręcąc zaworem przebij pojemnik i rozpocznij ładowanie preparatu, powoli odkręcając zawór
  6. Zakręć zawór, kiedy wskazówka manometru osiągnie wartość 40 psi.
  7. Odłącz zestaw od portu LP swojego auta i ciesz się sprawną klimatyzacją*
  • jeżeli pod maską twojego auta nie znajdziesz portu LP (o średnicy 11mm), możesz uzupełnić klimatyzację poprzez port HP (o średnicy 14 mm) za pomocą reduktora/adaptera LP/HP dostępnego w naszym asortymencie. Przykładowymi autami, które wymagają reduktora/adaptera LP/HP mogą być: Audi A4 B4 1994, Ford Fiesta 2007, Ford Galaxy 2009, Ford Transit 2009, Kia Ceed 2007, Nissan Qashqai 2015 i 2016, Mazda 2015, Mitsubishi Colt 2006, Renault Laguna 2, Renault Mégane 2, Renault Trafic 2, Renault Clio 2, Renault Espace 2, Renault Master 2, Renault Scenic 2, Renault Vel Satis 2.
  • w zestawie znajduje się przewód do napełniania klimatyzacji oraz przewód z manometrem zakończony szybkozłączem do podpięcia do portu niskiego ciśnienia oznaczonego literami LP (o średnicy 11mm). W układzie klimatyzacji zwykle występują dwa porty do nabicia układu (jeden oznaczony literami LP o średnicy 11 mm, a drugi oznaczony literami HP o średnicy 14 mm) ale ze względu na konstrukcję przewód będzie pasował tylko do jednego port LP (o średnicy 11 mm). Dzięki temu nie ma obaw, że podepniesz zestaw A/C FIX pod niewłaściwy port
  • Zarejestruj się

New Account Register