• -10%

Zestaw Odmrażacza do szyb o zapachu jagody

41,31 zł Zniżka 10%
45,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 42.00 zł
Brutto

Odmrażacz do szyb / zamków / schodów

Odmrażacz do szyby o zapachu jagody

Chemicy z Chemical Tiger stworzyli autorską recepturę tego produktu o szerokim zastosowaniu, opartą na wysokich stężeniach substancji aktywnych skutkującą niespotykanym działaniem preparatu na tle innych produktów w tym segmencie.

Cechą wyróżniającą produkty z linii Chemical Tiger jest błyskawiczne działanie w najbardziej ekstremalnych warunkach zimowych. Preparat jest bezpieczny dla uszczelek lakieru auta. Produkt jest o bardzo przyjemnym zapachu świeżo zerwanej Jagody. 

 

Cechy i zastosowanie

- błyskawiczne odmrażanie szyby 
- produkt skuteczny jest w najbardziej ekstremalnych warunkach zimowych
- przeciwdziała zamarzaniu 
- produkt o przyjemnym zapachu Jagody 
- nie pozostawia zacieków
- całkowicie bezpieczny dla lakieru i elementów gumowych takich jak uszczelki i pióra wycieraczek
- może być stosowany do odmrażania zamków

 

Zestaw zawiera:

- 3 butelki odmrażacza

„101 napraw” Grzegorz Duda

W autorskim programie „101 napraw” Grzegorz od kilku lat testuje różnego pochodzenia preparaty dla motoryzacji. Od ostatnich 3 lat wraz z laboratorium chemicznym Chemical Tiger, Grzegorz Duda intensywnie rozwija koncepcję preparatów do samodzielnego użycia w pojazdach. 

To dzięki jego uwagom i aktywnej pracy ze specjalistami z naszego laboratorium - udało się stworzyć linie produktów Chemical Tiger.

 

Sposób użytkowania

Nanieś preparat bezpośrednio na zamarzniętą szybę. Poczekaj aż produkt widocznie zadziała. Nadmiar produktu usuń mikrofibrą bądź wycieraczkami.

 

CHEMICAL TIGER

POLSKA MARKA

Bridge Solutions Hub S.A. [BSH SA] to dynamiczna spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie [pod indeksem: BSH]. Firma od 10 lat swojej działalności rozwija swoją działalność w kilku obszarach. Jednym z nich jest branża motoryzacyjna, w której BSH rozwija kilka marek własnych. 

Nowa marka Chemical Tiger pozycjonuje się w segmencie preparatów wysokiej jakości w przystępnej cenie i jest efektem prac trzech kluczowych czynników rozwoju marki:

[laboratorium | specjalistów i osobowości ze świata motosportu | specjalistów od dystrybucji]

3P-0001

Opis

Pojemnosc
1.5 litra
Promocja
10%
  • Zarejestruj się

New Account Register