• -10%

Preparat zabezpieczający lakier

24,78 zł Zniżka 10%
27,53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 25.03 zł
Brutto

Zabezpiecza lakier przed solą drogową, opóźnia proces brudzenia się

Perfect HEAVY GUARD WINTER

Środek do zabezpieczania lakieru samochodowego przed czynnikami atmosferycznymi i środowiskowymi generowanymi przede wszystkim jesienią i zimą. Zabezpiecza lakier przed solą drogową, opóźnia proces brudzenia się lakieru oraz tworzy śliską tarczę hydrofobową na jego powierzchni. Ponadto gwarantuje wzmożony połysk lakieru.

Innowacyjny preparat siloksanowy błyskawicznie wiąże się z powierzchnią lakieru, dlatego produkt jest prosty w użyciu, a efekt natychmiastowy. Praca z produktem jest dodatkowo komfortowa dzięki przyjemnemu zapachowi. Zapach jagodowo-waniliowy.  

CECHY I ZASTOSOWANIE:

- zabezpiecza lakier  samochodu przed czynnikami atmosferycznymi i środowiskowymi

- zabespiecza lakier przed solą drogową

- opóźnia proces brudzenia

- tworzy tarczę hydrofobową na lakerze

- gwarantuje wzmożony połysk lakieru

- produkt o zapachu jagodowo-waniliowym

„101 napraw” Grzegorz Duda

W autorskim programie „101 napraw” Grzegorz od kilku lat testuje różnego pochodzenia preparaty dla motoryzacji. Od ostatnich 3 lat wraz z laboratorium chemicznym Chemical Tiger, Grzegorz Duda intensywnie rozwija koncepcję preparatów do samodzielnego użycia w pojazdach. 

To dzięki jego uwagom i aktywnej pracy ze specjalistami z naszego laboratorium - udało się stworzyć linie produktów Chemical Tiger.

SPOSÓB UŻYCIA:

Do użycia preparatu będziesz potrzebował/a dwóch suchych mikrofibr. Preperat nanosimy na czysty/odtłuszczony lakier samochodowy. Aplikuj preparat bezpośrednio na lakier i rozetrzyj go po powierzchni wybranego elementu samochodu mikrofibrą 1 lub nanieś preparat na mikrofibrę 1 i rozetrzyj po wybranym elemencie samochodu. Dotrzyj pozostałości preparatu mikrofibrą 2. 

CHEMICAL TIGER

POLSKA MARKA

Bridge Solutions Hub S.A. [BSH SA] to dynamiczna spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie [pod indeksem: BSH]. Firma od 10 lat swojej działalności rozwija swoją działalność w kilku obszarach. Jednym z nich jest branża motoryzacyjna, w której BSH rozwija kilka marek własnych. 

Nowa marka Chemical Tiger pozycjonuje się w segmencie preparatów wysokiej jakości w przystępnej cenie i jest efektem prac trzech kluczowych czynników rozwoju marki:

[laboratorium | specjalistów i osobowości ze świata motosportu | specjalistów od dystrybucji]

P-0002

Opis

Pojemnosc
500 ml
Promocja
10%
  • Zarejestruj się

New Account Register